У Черкасах школярі передали підсилення захисникам.
Про це повідомили в пресслужбі Департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР.
Учні Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 19 передали представникам 118-ї бригади ТРО засіб радіоелектронної боротьби «Синиця 1» проти FPV дронів, який був придбаний за кошти, зібрані на травневому благодійному ярмарку.
Випускники школи №13 організували благодійну акцію та передали гуманітарну допомогу громадській організації “Небайдужі Черкаси” для військових і поранених, які перебувають на лікуванні. Одинадцятикласники зібрали та передали каву, печиво, засоби особистої гігієни, вологі серветки та необхідні речі для комфортного перебування у медичному закладі.
Одинадцятикласники навчально-виховного комплексу №34 долучилися до загальноміського збору, зібравши 10 000 грн на дрон MAVIC 3, який використовуватимуть на Донеччині.
У Черкаській школі №7 збирали гуманітарну допомогу для різних підрозділів. Учні передали спідню білизну, засоби особистої гігієни, продукти харчування та смаколики українським захисникам.
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/06/447425388_1097274605269615_865468299072767549_n-1024x637.jpg)
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/06/447888957_1097274911936251_3709226497513463226_n-1024x637.jpg)
Під час урочистої лінійки одинадцятикласники Черкаської школи №33 імені Василя Симоненка передали зарядну станцію EcoFlow старшому офіцеру управління розвідки 118 окремої бригади територіальної оборони.