28.4 C
Cherkasy
Субота, 13 Липня, 2024

Е-кабінети вступників розпочали роботу

Популярне

студенти

Абітурієнти можуть створити електронний кабінет у спеціальній системі для подальшого вступу до закладів вищої освіти з 1 до 31 липня.

Про це повідомили в МОЗ України.

“Важливо запам’ятати вказану під час реєстрації адресу електронної пошти, адже вона буде пізніше потрібна для входу у кабінет”, – зазначили в дописі.

Для реєстрації вступникові потрібно внести до системи дані документа про загальну середню освіту (атестата) та одного із сертифікатів ЗНО чи НМТ. Якщо сертифіката ЗНО або НМТ немає, під час реєстрації потрібно обрати “Не маю сертифікатів НМТ (ЗНО)”, тоді кабінет буде зареєстрований за допомогою документа, що посвідчує особу.

Зареєструвати е-кабінет можна лише у випадку, якщо атестат виданий не пізніше за 1998 рік. В інакшому випадку доведеться подавати заяву до закладу освіти в паперовій формі.

Після активації електронного кабінету вступник має вказати свій номер телефону, завантажити кольорову фотографію, фотокопію додатка до свідоцтва/атестата про загальну середню освіту.

Заяву про вступ до вищого навчального закладу та документи можна буде з 19 липня до 31 липня.

Нагадаємо, що заклади професійної освіти вже розпочали вступну компанію.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

ТОП новини

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Останні новини