18.4 C
Cherkasy
Вівторок, 18 Червня, 2024

Комітет стратегічного планування у Черкасах відновив роботу

Популярне

У Черкасах відновили роботу над розробленням плану реалізації Стратегії розвитку Черкас. Стратегію розвитку у обласному центрі затвердили наприкінці 2021 року. Наразі виклики, пов’ язані з військовим станом в Україні, потребують актуалізації операційних цілей Стратегії та розроблення плану заходів, що поєднає процеси відновлення та розвитку Черкаської міської територіальної громади, інформує Черкаська міська рада.
На першому засіданні комітету стратегічного планування, яке відбулося у оновленому складі, визначили плани і напрямки, над якими комітет буде працювати найближчим часом. Як зазначила директорка департаменту економіки та розвитку Ірина Удод, план реалізації розроблятимуть з урахуванням змін Державної стратегії регіонального розвитку до 2027 року та Регіональної стратегії розвитку Черкаської області.
Голова комітету стратегічного планування, перший заступник міського голови Сергій Тищенко відзначив, що важливо продовжити роботу над реалізацією усіх креативних ідей, які були напрацьовані у «Стратегії розвитку Черкас».
«Коли ми розробляли цей документ, ми не знали, що розпочнеться повномасштабне вторгнення і країна перебуватиме у стані війни. Проте важливість цього документу важко переоцінити. Ми маємо діяти у межах напрацьованої раніше Стратегії і з урахуванням викликів воєнного стану. Черкаси мають цілеспрямовано реалізовувати свій великий потенціал, і ми будемо до цього прагнути», – підкреслив Сергій Тищенко.

Партнером Черкаської міської ради у процесі роботи над планом реалізації стратегії є ВІ «Активна громада». Її регіональна представниця Світлана Панченко розповіла, що попереду у комітету стратегічного планування – активний і насичений графік роботи. Це і стратегічні сесії за напрямками, і фокус-групи, і публічні консультації. І все це протягом квітня-травня цього року. Завершитися вона має участю представників Черкас у Форумі у Києві за участю міжнародних донорів.

Знайшли друкарську помилку? Виділіть фрагмент тексту з друкарською помилкою та натисніть Ctrl + Enter.

ТОП новини

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Останні новини