Нещодавно в черкаському парку Перемоги на двох локаціях невідомі вандали пообливали кору на кількох деревах.
Про це повідомили в пресслужбі КП “Дирекція парків”.
Учора пошкоджені дерева комунальники обробили садовим варом.
Зауважимо, що садовий вар — це спеціально приготовлена суміш з декількох компонентів, призначена для обробки зрізів і спилів гілок та стовбурів для запобігання потраплянню води на зріз та його загниванню, запобігання потраплянню спор патогенних грибів-трутовиків, які вражають деревину й за кілька років знищують дерево, та задля якнайшвидшого формування каллюсу та заростанню ушкоджених ділянок.
Оскільки з дерев на значній частині стовбурів було оббито кору, то рослини могли загинути, тож таким методом працівники КП “Дирекція парків” провели лікувально-реанімаційні заходи.