32.9 C
Cherkasy
П’ятниця, 12 Липня, 2024

Мерія не змогла запросити “18000” на засідання, що стосується розслідування видання

Популярне

Засідання міська рада

Засідання комісії, яка вивчає закупівлі медичного обладнання закладами охорони здоров’я міста

У Черкаській міській раді відбулося засідання комісії, яка вивчає закупівлі медичного обладнання. Там розглянули закупівлі міської консультативно-діагностичної поліклініки, про які готував розслідування “18000”. Однак на саме засідання журналістів редакції не покликали.

Про це пише “18000“.

Розслідування “18000” стосувалося закупівлі обладнання бренду “Vizion”, що має ознаки суттєвого завищення вартості, а також коштовного масажеру від компанії пов’язаною із росією та росіянами.

Під час засідання виступила адвокатка компанії “Промед Технолоджис” Іванна Гурез, яка поставляла скандальне обладнання в медзаклад Черкас. Вона нібито надала присутнім докази того, що ціна обладнання не є завищеною, а також, що воно не пов’язане з рф.

Пропри обіцянку секретаря Черкаської мерії Юрія Тренкіна журналісту “18000” Артуру Чемирису запросити його на засідання комісії, цього не сталося. У коментарі журналісту секретар Черкаської міської ради пояснив, що не він займався запрошенням ЗМІ. Цю роботу виконувала пресслужба мерії.

Зі свого боку працівниця пресслужби Світлана Пічугіна в коментарі “18000” розповіла, що не змогла додзвонитися до Артура Чемириса. Вона телефонувала на інший номер телефону, втім на який саме вона не змогла сказати. Іншим журналістам редакції вона телефонувати не стала.

Начальниця управління інформаційної політики Черкаської міської ради Юлія Крапива розповіла, що засідання комісії було публічним, на ньому міг бути присутнім будь-хто. Втім, з її слів, жодного публічного анонсу заходу з боку влади не було. Водночас у розмові з Артуром Чемирисом вона пообіцяла притягнути до трудової відповідальності Світлану Пічугіну, яка нібито телефонувала журналісту, втім не додзвонилась.

Зауважимо, що в розпорядженні редакції доказів, що презентувала адвокатка компанії “Промед Технолоджис”, наразі немає. Однак секретар міської ради Юрій Тренкін та начальниця управління інформаційної політики Юлія Крапива пообіцяли їх надати згодом.

Додамо, Іванна Гурез є представницею ТОВ “Промед Технолоджис” у судовому позові, поданому до Черкаської консультативно-діагностичної поліклініки, аби заклад розрахувався за поставлене обладнання, що має сумнівну вартість. Нині у справу як відповідач для захисту інтересів громади залучена Черкаська окружна прокуратура.

Крім того, правоохоронці розслідують кримінальне провадження, пов’язане із закупівлею обладнання бренду “Vizion” та інших торгових марок, що постачала компанія “Промед Технолоджис” у медзаклади всієї України. Це провадження відкрили після розслідування “18000” та звернення одного з народних депутатів.

Також секретар міської ради пообіцяв журналісту “18000”, що докладе зусиль, щоб провести ще одне засідання комісії та запросити туди представ компанії “Промед Технолоджис” та зацікавлених журналістів.

Єдиний телеграм-канал новин у Черкасах, новинам якого можна довіряти. Підписуйся на “18000 | Шо там у Черкасах?”

ТОП новини

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Останні новини