21.2 C
Cherkasy
Четвер, 23 Травня, 2024

На Черкащині працюють над проєктом регіонального плану управління відходами

Популярне

На Черкащині працюють над проєктом регіонального плану управління відходами

У Черкаські області розпочали роботу над напрацюванням проєкту регіонального плану управління відходами. Координує цей процес управління екології та природних ресурсів ОВА, інформує Черкаська ОВА.

Натепер фахівці управління напрацювали алгоритм дій з роботи над регіональним планом управління відходами. Послуговуються вимогами Закону України «Про управління відходами», Національної стратегії управління відходами та Національного плану управління відходами. Також утворено робочу групу з підготовки пропозицій до проекту регіонального плану управління відходами.

Регіональний план управління відходами має стати документом державного планування, що містить комплекс взаємопов’язаних завдань і заходів, узгоджених за строками та ресурсним забезпеченням з усіма задіяними виконавцями, спрямованих на забезпечення сталого управління відходами в регіоні.

Впровадження комплексної системи поводження з відходами в області направлено на зменшення обсягу захоронення відходів та збільшення обсягу їх відновлення, впровадження новітніх технологій для переробки відходів та залучення інвестицій.

ТОП новини

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Останні новини