У Черкаські області проводять моніторинг доступності об’єктів громадської інфраструктури.
Про це повідомили в пресслужбі Черкаської ОВА.
Відомо, що під час першого візиту обстежили приміщення залізничного вокзалу в обласному центрі, ЦНАПі у м. Черкаси, приміщення міської ради, а також інші адмінбудівлі, які мають високий рівень відвідуваності серед населення.
Учасники моніторингу зазначають, що ситуація з безбар’єрністю простору для людей з інвалідністю та для маломобільних груп населення, досить складна.
Метою моніторингових візитів є зосередження уваги на проблемних питаннях, які вже існують. У процесі обстеження контролювальна група надає пропозиції та рекомендації щодо усунення недоліків їх власникам та балансоутримувачам.