На території Черкаської області триває нерестова заборона на вилов водних біоресурсів.
Про це інформують в пресслужбі Поліції Черкащини.
Нагадуємо про встановлені наступні терміни заборони:
- на Кременчуцькому водосховищі з 8 квітня по 16 червня 2024 року;
- у всіх інших річках (їх частинах) та їх кореневих водах (річищах річок з усіма чинними рукавами, затоками, затонами) з 01 квітня по 20 травня 2024 року;
- на всіх інших водних об’єктах в районі діяльності Управління Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Черкаській області строки заборони передбачені Правилами любительського і спортивного рибальства та Правилами промислового рибальства у внутрішніх рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах).
На період заборони, згідно з оновленими Правилами любительського й спортивного рибальства, дозволено вилов одній особі за добу 3 кг + 1 штуку риби гачковими знаряддями добування (вилову) з кількістю гачків не більше двох на рибалку або спінінгом з однією штучною приманкою з берега на ділянках на яких дозволено здійснення любительського рибальства на період весняно-літньої заборони.
Наголосимо, що забороняється в період нересту здійснювати вилов водних біоресурсів на нерестовищах, в тому числі з берега.
До 30 червня (включно) триватиме також заборона на вилов раків.