18.1 C
Cherkasy
Четвер, 23 Травня, 2024

На Черкащині в держвласність повернули землі, вартістю 3,5 млн грн

Популярне

На Черкащині в держвласність повернули землі, вартістю 3,5 млн грн

На Черкащині повернули державі земельні ділянки, які були передані у власність Городищенської міської ради.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

Прокуратурою встановлено факт передачі органами Держгеокадастру 12 земельних ділянок загальною площею понад 20 гектарів, вартістю 3,5 млн грн, що знаходились у користуванні Черкаської дослідної станції біоресурсів НААН України, у власність Городищенської міської ради, що унеможливлює їх використання за встановленим цільовим призначенням та створює загрозу можливого наступного відчуження в приватне користування та навіть у власність.

Наразі, після набрання судовим рішенням законної сили, за ініціативи прокурорів внесено відповідні записи до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про державну реєстрацію вказаних особливо цінних земель за державою.

Питання збереження та ефективного використання особливо цінних державних земель, переданих у користування Національній академії аграрних наук України, знаходиться в полі зору органів прокуратури при здійсненні представницької діяльності, оскільки відновлення економіки держави у воєнний та післявоєнний час, неможливе без забезпечення агропромислового комплексу держави елітним та репродуктивним насінням, садівним матеріалом, племінною продукцією. Втілення новітніх та передових форм землеробства є вкрай важливим. Національна академія аграрних наук України відіграє у цьому процесі провідну роль.

ТОП новини

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Останні новини