Ростислав Голубович став кращим спортсменом травня-2024 на Черкащині.
Про це повідомили в пресслужбі Відділення НОК України в Черкаській області.
На звання кращого спортсмена цього місяця за підсумками травня претендували троє спортсменів: веслувальниця Валерія Шарова, велоспортсмен Ярослав Кліменок та легкоатлет Ростислав Голубович. Вони впродовж місяця взяли участь у низці змагань всеукраїнського рівня та продемонстрували високий результат. Експертна комісія при відділенні НОК України в Черкаській області переможцем місяця визначила Ростислава Голубовича.
Відомо, що спортсмена та тренера відзначать грошовою премією від олімпійського осередку Черкащини.
Майстер спорту України Ростислав Голубович став учасником Командного Чемпіонату України з легкої атлетики, що відбувся в місті Луцьк. Там спортсмен посів другі сходинки у змаганнях із бігу на 400 метрів із бар’єрами та в естафеті 4*400 м, а також став четвертим у бігу на 400 метрів.