Багаторічну “аварійну” ялину, що росте у центрі площі Соборної, що в Каневі, зріжуть комунальники.
Про це повідомив директор КП “Місто” Дмитро Шайдаров під час чергового засідання виконавчого комітету 24 квітня, інформують в пресслужбі Канівської міської ради.
“Унаслідок негоди на початку квітня дерево ще більше змінило кут нахилу, тому, аби убезпечити учасників дорожнього руху, виникла необхідність його зрізати, а на місці старої ялинки днями висадимо нову”, — прокоментував Дмитро Шайдаров.