21.7 C
Cherkasy
Вівторок, 25 Червня, 2024

«Open.biz-2024»: на Черкащині відбудеться бізнес-форум для малих підприємців

Популярне

Новий формат, нові теми, втім мета незмінна – благодійна. Після дворічної перерви на Черкащині відбудеться бізнес-форум для малих підприємців «Open.biz». Про те, чого очікувати від заходу, розповіли його організатори на брифінгу в медіацентрі ОВА.

Захід запланований на 25 травня у Черкасах. Усі зібрані кошти з продажу квитків спрямують на придбання офтальмологічного обладнання для обласної лікарні.

Долучаться до співфінансування благодійники.
Традиційно співорганізаторами є бізнес, влада та громада. Пул ведучих, модераторів і спікерів на 90% складатиметься з черкаських підприємців. Основними темами для обговорення стануть жіноче лідерство, ветеранський бізнес, стратегії виживання та розвитку підприємництва. Говоритимуть також про бізнес, який формує національну свідомість, психологічну стійкість громад та ін.

Роман КАРМАННІК, директор департаменту регіонального розвитку ОВА:
– Форум – наша гарна багаторічна традиція партнерства між владою та бізнесом, неурядовими інституціями, благодійними організаціями. Це той випадок, коли разом справді виходить краще.
«Open.biz» орієнтований на малих підприємців. А їх на Черкащині стає все більше. Так, з початку великої війни маємо +5 тисяч ФОП, які розпочали свою діяльність. Цим підприємцям треба дати знання, контакти, мотивацію, можливість поділитися своїми проблемами та успіхами з колегами. І цей форум дасть відповіді на більшість тих питань, які їх турбують.

Ольга КАСЬЯНОВА, засновниця бізнес-форуму «Open.biz»:
– Після дворічної паузи відновлюємо наш форум. Відновлюємо його з іншим настроєм, темами, контекстом, адже вже понад два роки наша країна долає виклики великої війни.
Цього року ми майже зовсім прибираємо освітню складову і залишаємо його мотиваційно-інформаційним, який дасть те, на що зараз є величезний запит – відчуття єдності, опори та розуміння орієнтирів, куди зараз рухатися нашим підприємцям. Адже викликів багато, і вони різні.
Об’єднуючи зусилля спільно з владою, бізнесом і громадою, нам вдавалося вирішувати якусь важливу соціальну задачу. Наш форум має п’ятирічну історію. І вона завжди була пов’язана з Черкаським неонатальним центром. Для передчасно народжених діток ми купували необхідне обладнання.

Тетяна ВОЛОЧАЙ, директорка благодійного фонду «МХП-Громаді»:
– Для мене і нашої команди велика честь виступити благодійним партнером цього форуму. Кошти, які закумулюємо з придбання квитків, будуть спрямовані на закупівлю офтальмологічного обладнання в обласну лікарню. Ми також долучимося до співфінансування.
Ми живемо в час війни, тож ця потреба була сформована спільно з керівництвом медичного закладу. Адже близько 20% пацієнтів, які потребують лікування, мають саме потребу у такій спеціалізованій допомозі. Це стосується і травмованих військовослужбовців.
Також залюбки поділимося експертизою нашого благодійного фонду щодо роботи з бізнесом, зокрема малим, у громадах, а також досвідом допомоги та підтримки ветеранів.

Ілона ПРИХОДЬКО, директорка Черкаської агенції регіонального розвитку:
– Ми активно долучаємося до консультування ветеранів щодо існуючих грантових програм, які націлені на відкриття та розвиток власної справи. Забезпечуємо супровід та консультування при поданні заявок на участь.
Агенція – це можливість отримати практичну допомогу у написанні і підготовці пакету документів. Про ці консультативні послуги, які надають наші спеціалісти ветеранам, розповімо на форумі.

Максим ДОМАШ, начальник бізнес-центру Черкаського регіонального управління АТ «УКРСИББАНК»:
– Практично із перших років започаткування цього форуму ми є його партнерами. І продовжуємо його підтримувати й надалі.
Ми всі є свідками того, як бізнесу було непросто адаптуватися та вистояти в ці роки повномасштабної війни. Однак українські підприємці достойно долають усі виклики.
Малі підприємці – основна ланка української економіки, яку треба підтримувати. 2023 рік був рекордним у відкритті ФОПів. Це свідчить, що економіка розвивається попри все. Ми ж, як фінансова установа, продовжуємо залишатися надійним партнером для бізнесу. І реалізуємо низку грантових програм для нього.

Інформує: Пресслужба ОДА

Знайшли друкарську помилку? Виділіть фрагмент тексту з друкарською помилкою та натисніть Ctrl + Enter.

ТОП новини

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Останні новини