26 травня у Черкасах відбувся турнір з пляжного волейболу, який проводив Черкаський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Захід був присвячений вшануванню пам’яті захисників України.
Про це повідомляє патрульна поліція Черкащини.
Участь у турнірі взяла команда інспекторів управління патрульної поліції Черкащини. Загалом участь у турнірі взяли 11 команд. Команда патрульних поліцейських Черкащини за результатами турніру посіла ІІ місце.
https://t.me/cherkasypatrolpolice/2984
Знайшли друкарську помилку? Виділіть фрагмент тексту з друкарською помилкою та натисніть Ctrl + Enter.