Після двох дощових днів надалі на Черкащині варто очікувати погожу погоду.
Інформацію про це повідомили в пресслужбі Черкаського обласного центру з гідрометеорології.
Упродовж 10-11 листопада на погоду Черкащини впливав добре насичений вологою циклон «NIKSALA» з південного заходу та його атмосферні фронти. Середньодобова температура в теплому секторі циклону підвищувалася до 9-11º тепла, що відповідає клімату першої декади жовтня.
Найменше опадів зафіксовано на Жашківщині — 5,3 мм (13%), а найбільше випало в Смілі — 33,8 мм дощу, що становить 89% місячної норми.
Сьогодні, 13 листопада, вночі на погоду нашого регіону буде впливати висотний циклон, який поступово заповнюється, тому очікується хмарна з невеликими дощами погода.
Вдень виступ антициклону з південного заходу стабілізує синоптичну ситуацію в нашому регіоні, тому суттєвих опадів не варто очікувати. Не дивлячися на те, Черкащина перебуватиме в прохолодному повітрі, середньодобова температура утримається на 2-3° вище клімату. Температура вночі становитиме 1-6º тепла, вдень — 6-11º тепла.
У п’ятницю, 14 листопада, погожу погоду нашого регіону забезпечуватиме локальний антициклон з центром над півднем Запоріжжя. Розвернувши вітри на південні румби до нас надходитиме тепле та вологе повітря, що зумовить вночі та вранці тумани, особливо в пониззях рельєфу.
Температура вночі становитиме 1-6º тепла, вдень — 7-12º тепла.
Джерело: vycherpno.ck.ua