У Черкасах пройшов всеукраїнський вокатон для волонтерів мережі Volunteer Community Ukraine (VC). Участь у ньому взяли понад 60 волонтерів з 15 українських міст.
Про це повідомила пресслужба організації.
За словами організаторів, вони зібрали волонтерів для того, щоб вони могли реалізувати свій потенціал та знання, допомагаючи нужденним у цікавому форматі.
“За чотири дні команди волонтерів виконали, на перший погляд, не осяжний об’єм роботи. Але не існує нічого неможливого для вмотивованих людей, які зібралися разом, щоб робити добрі справи”, – зазначила Мінєєва Вікторія, координаторка освітніх програм мережі VC.
Відтак у Черкасах волонтери за цей час відремонтували три квартири малобільних членів на базі місцевої єврейської громади “Хесед Дорот”, прибрали єврейське кладовище, розфарбували стіни зали для занять з дітьми та відремонтували приміщення для занять з людьми похилого віку.
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/kav5472-1.jpg)
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/kav6580-1.jpg)
Організатори тепер обирають нове місто, якому пощастить отримати допомогу від волонтерів всеукраїнської мережі Volunteer Community.