У Черкасах облаштовують два корпуси будівлі колишнього дитячого садка для нового притулку для ВПО.
Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
Садочок був понад 15 років перебував у занедбаному стані.
Наразі звідти вивезли понад 100 тонн будівельного сміття, почали встановлення склопакетів, утеплення фасаду обох корпусів, триває ремонт даху та облаштування прибудинкової території.
Нагадаю, що черкаський проєкт з облаштування тимчасового житла для переселенців обрали з-поміж більше тисячі заявок. Він схвалений Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України.


Проєкт реалізовується завдяки співфінансуванню Європейського інвестиційного банку та бюджету Черкаської міської територіальної громади. Загальна вартість капітального ремонту перевищує 96 млн грн, з яких понад 80 млн грн надає Європейський інвестиційний банк.
Як ми писали раніше, під час Конгресу місцевий та регіональних рад заявили, що на підтримку ВПО у зведеному бюджеті Черкащини передбачили 165 мільйонів гривень. Кошти спрямовують на облаштування місць для ВПО, оплату комунальних послуг, послуги енергоносіїв, харчування, надання грошової допомоги та інші потреби.