5.8 C
Cherkasy
Субота, 15 Березня, 2025

СБУ заочно повідомила про підозру снайперу «лнр», який воював проти ЗСУ на східному фронті

Популярне

СБУ заочно повідомила про підозру снайперу «лнр», який воював проти ЗСУ на східному фронті

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного бойовика, який воював проти України.

Про це повідомили в пресслужбі Управління СБУ в Черкаській області.

У складі окупаційного підрозділу з березня 2022 року він брав участь у захопленні частини території Луганської та Донецької областей.

За даними контррозвідки, бойовиком є 40-річний житель Луганської області.

Від початку повномасштабної війни рф він мобілізувався до «4-ї окремої мотострілецької бригади 2-го армійського корпусу народної міліції «лнр»». Нині цей підрозділ у складі Південного військового округу збройних сил рф.

Встановлено, що на посаді снайпера він брав участь у боях проти Сил оборони в районі Сіверськодонецька, Лисичанська та Кадіївки. Крім цього, він укріплював позиції окупантів та штурмував Бахмут. За це рашисти відзначили його «золотою зіркою» героя «лнр».

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили фігуранту про заочну підозру за ч. 1, ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).

Зрадник переховується на тимчасово окупованій території України від правосуддя. Наразі його оголошено у розшук. Йому загрожує від 15 років тюрми до довічного ув’язнення.

Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Черкаській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

ТОП новини

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі

Останні новини