Міський голова Анатолій Бондаренко відзначив спортсменів та спортсменок КП “МСК “Дніпро”.
Про це повідомили в пресслужбі Черкаської міської ради.
Подяки міського голови отримали спортсменки жіночої команди з футзалу КП “МСК “Дніпро” за їх вагомі спортивні досягнення та значний особистий внесок у розвиток футзалу у нашому місті.
Зазначають, що дівчата вибороли срібну медаль на Чемпіонаті України з футзалу серед жіночих команд. Також міський голова Черкас Анатолій Бондаренко вручив подяку тренеру жіночої команди Юрію Криштопі за його великий внесок у розвиток цієї команди.
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/444192419_758939226393195_2979960936936224439_n-1024x683.jpeg)
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/445750499_758940073059777_7316291630973700447_n-1024x683.jpeg)
У межах церемонії подяки отримали й учасники чоловічої волейбольної команди КП “МСК “Дніпро” за значний особистий внесок у розвиток волейболу у Черкасах. Команда здобула бронзу на Чемпіонаті України з волейболу серед команд Вищої ліги сезону.
“Ці нагороди свідчать про цілеспрямованість наших спортсменів та тренерів, які роблять наше місто спортивною столицею України. Бажаю всім нових перемог і досягнень у майбутньому”, – наголосив міський голова Анатолій Бондаренко.