15.3 C
Cherkasy
Неділя, 26 Травня, 2024

Товариство на Черкащині сплатить до місцевого бюджету незаконно отримані гроші

Популярне

Товариство на Черкащині сплатить до місцевого бюджету незаконно отримані гроші

Суд задовольнив позов Смілянської окружної прокуратури в інтересах Городищенської міської ради до товариства з обмеженою відповідальністю про стягнення незаконно отриманих коштів у сумі понад 160 тисяч гривень.

Про це інформують в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

За результатами проведених у 2021 році торгів, комунальне підприємство Городищенської міської ради уклало договір із суб’єктом господарювання про закупівлю електроенергії за бюджетні кошти. Надалі між замовником та постачальником було укладено низку додаткових угод, на підставі яких, за період дії договору, вартість електричної енергії з ініціативи постачальника двічі збільшувалася. У результаті остаточна вартість за енергоносій стала вищою за ті пропозиції, які пропонували інші учасники торгів.

Прокуратура встановила, що Товариство неправомірно ініціювало питання укладення додаткових угод, оскільки коливання ціни за товар на ринку не підтвердилося. Отже, сторони безпідставно змінили істотні умови договору. Реагуючи на вказані порушення, прокуратура звернулася з позовом до суду та наполягала визнати недійсними додаткові угоди про збільшення вартості товару та стягнути з постачальника надмірно сплачені кошти.

Суд визнав доводи прокурора обґрунтованими та зобов’язав суб’єкт господарювання сплатити до бюджету незаконно отримані кошти у розмірі понад 160 тисяч гривень.

ТОП новини

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Останні новини