24.3 C
Cherkasy
Середа, 19 Червня, 2024

У Черкасах громадян навчали надавати першу медичну допомогу та психологічну підтримку

Популярне

Тренінг з надання першої медичної допомоги та психологічної підтримки від волонтерів «Червоного хреста» для громадян пройшов у Черкасах 14 квітня.

Про це повідомляє Суспільне.

Голова обласної організації «Червоного хреста» Юлія Холодна розповіла, що такі тренінги покликані залучити якомога більше людей до волонтерства.
Інструктор Андрій Карпенко провів тренінг з надання першої медичної допомоги. Спеціальної медичної освіти чоловік не має. Для того, щоб рятувати чужі життя спеціальних знань не потрібно. Андрій пройшов навчання, здав іспити і тепер навчає інших надавати першу медичну допомогу.

https://suspilne.media/cherkasy/724723-u-cerkasah-volonteri-navcali-mistan-persij-ta-psihologicnij-dopomozi/ За словами Андрія Карпенка основне завдання першої медичної допомоги — зберегти життя людині, об’єднавши всі зусилля до приїзду медиків. Ці знання мають бути доступними для всіх і навчитися цьому не важко, адже все давно вже відпрацьовано. Волонтери показують і пояснюють людям, що робити аби зупинити кровотечу, як чинити під час критичних станів, що робити аби врятувати життя. https://suspilne.media/cherkasy/724723-u-cerkasah-volonteri-navcali-mistan-persij-ta-psihologicnij-dopomozi/ Були на тренінгу і люди, яких цікавило надання психологічної підтримки, адже зараз багато людей потребують такої допомоги.

Серед волонтерів «Червоного хреста» є медики і психологи, які часто проходять навчання за необхідними напрямками психосоціальної підтримки, мінної безпеки та першої медичної допомоги тощо. Основним завданням «Червоного хреста» є залучення якомога більшої кількості людей до отримання таких знань та залучення їх до волонтерського руху.

Подібні тренінги волонтери «Червоного хреста» планують проводити щомісяця.

https://suspilne.media/cherkasy/724723-u-cerkasah-volonteri-navcali-mistan-persij-ta-psihologicnij-dopomozi/ https://suspilne.media/cherkasy/724723-u-cerkasah-volonteri-navcali-mistan-persij-ta-psihologicnij-dopomozi/

Знайшли друкарську помилку? Виділіть фрагмент тексту з друкарською помилкою та натисніть Ctrl + Enter.

ТОП новини

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Останні новини