20.3 C
Cherkasy
Середа, 19 Червня, 2024

У Черкасах підписали меморандуму щодо об’єднання зусиль для спільного розвитку міста

Популярне

У Черкасах підписали меморандуму про співпрацю між міською радою та установою «Черкаська агенція регіонального розвитку». Цей документ – важливий крок для розвитку територіальної громади.

Зі слів директорки “Черкаської асоціації регіонального розвитку” Ілони Приходько, “пріоритетними напрямами розвитку регіону на думку менеджерів установи є: розробка та впровадження плану відновлення, стратегічного планування області, розвиток екологічно-безпечної інфраструктури, підтримка та розвиток підприємницького потенціалу, підтримка соціального та культурного розвитку. Саме на цих пунктах базується майбутнє процвітання Черкащини”, – зазначила Ілона Приходько.

“Підписання меморандуму – це лише початок шляху. Попереду на нас чекає багато роботи, але спільними зусиллями зможемо зробити Черкаси кращими. Разом з агенцією, Черкаською ОВА будемо знаходити рішення, які сприятимуть розвитку не лише міста, а й області”, – сказав перший заступник міського голови Сергій Тищенко.

Меморандум передбачає співпрацю для:

– залучення інвесторів та інвестицій в економіку Черкас;
– економічного зростання;
– залучення програм і проєктів;
– збільшення робочих місць;
– підтримку малого та середнього бізнесу.

Крім того, агенція допомагає у консультуванні, супроводі та реалізації проєктів для розвитку територіальних громад. Співробітництво включає розробку стратегії розвитку, супровід та організацію заходів просвітницького характеру, що дозволить підвищити конкурентоспроможність нашої громади.

“Спільна робота Черкаської міської ради та агенції регіонального розвитку відкриє нові можливості для реалізації проектів, ініціатив, спрямованих на підвищення рівня розвитку громади. Наша мета проста – зробити Черкаську область кращим місцем для життя”, – наголосив заступник начальника Черкаської ОВА Олександр Турченяк.

Повідомляється на офіційному сайті Черкаської міської ради

Знайшли друкарську помилку? Виділіть фрагмент тексту з друкарською помилкою та натисніть Ctrl + Enter.

ТОП новини

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Останні новини