29.2 C
Cherkasy
Вівторок, 16 Липня, 2024

У Черкасах презентують інтерактивну виставку “Кордони 2.0”

Популярне

У Черкасах презентують інтерактивну виставку “Кордони 2.0”

Колектив українських сучасних мисткинь Женя Коган, Міла Чепрасова, Тетяна Третьякової, Elga Zefirova, Яна Писанко вперше в Черкасах презентують проєкт “Кордони 2.0” в галереї “Склад №5” у Черкасах.

Про це повідомив засновник артгалереї Олександр Чорновол.

“Кордони 2.0” – мультидисциплінарна інтерактивна виставка-дослідження, в якій через сучасне концептуальне мистецтво розкривається багатогранна і актуальна тема кордонів особистості. Виставка є продовженням проєкту “Кордони”, який вперше було презентовано в жовтні 2023 року в галереї Tyasho в Києві.

“Кордони 2.0” – розширена версія проєкту, додано нові роботи та сенси. П’ять мисткинь пропонують унікальні погляди на поняття кордонів через живопис, графіку, асамбляж, інсталяції, перформанси та поезію, досліджуючи фізичні, ментальні, інформаційні кордони, сімейні зв’язки та гендерні стереотипи через призму власного досвіду та світосприйняття.

Відкриття проєкту відбудеться 20 липня о 16:00. Діятиме до 3 серпня в артгалереї “Склад №5”, яка розташована в Черкасах на вул. Надпільній, 252.

Зазначають, що під час відкриття буде можливість поспілкуватися з мисткинями про роботи та дізнатись більше про їх творчість. Взяти участь у перформансі.

ТОП новини

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Останні новини