17.8 C
Cherkasy
Вівторок, 25 Червня, 2024

У Черкасах відбувся освітній форум – «Інноватика в освіті – 2024»

Популярне

В одній зі шкіл міста відбувся Черкаський форум «Інноватика в освіті – 2024». Цей захід вже вдруге об'єднує освітян, науковців, управлінців та представників влади. Вони діляться досвідом, шукають нові шляхи розвитку освіти.

Як повідомляється на офіційному сайті Черкаської міської ради, головна мета форуму — підтримка інновацій у галузі освіти та підвищення професійного рівня вчителів. На заході були представлені успішні проєкти, які вже використовуються в навчальному процесі деякими закладами освіти міста. Серед учасників представники міської та обласної влади, освітніх установ, Міністерства освіти і науки.
На форумі обговорили актуальні теми, такі як розвиток освіти, новітні підходи до навчання, виклики перед освітянами в умовах війни. Генеральний директор директорату шкільної освіти Міністерства освіти і науки України Ігор Хворостяний на онлайн-зустрічі розповів про реформу профільної середньої освіти, її основні завдання та те, як її планують впроваджувати в нашій державі.

На заході міський голова Анатолій Бондаренко відзначив освітян:
Медаллю «За сумлінну працю» нагороджено Аллу Бугайову, завідувачку ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу №91 «Кобзарик»;
Подяку міського голови отримали Сергій Сердюк (заступник директора з навчально-виховної роботи Черкаської СШ №17), Тетяна Вдовченко (заступник директора з виховної роботи Черкаської ЗОШ №24).
“Особисто для мене важливо, що наші школи не стоять на місці, а активно впроваджують інновації. Все більше вчителів використовують STEM-методику, а учні опановують штучний інтелект. Це свідчить про те, що освіта в Черкасах стає більш сучасною та динамічною. Учні вчаться не просто зазубрювати факти, а й досліджувати, творити, генерувати нові ідеї”, – сказав міський голова Анатолій Бондаренко.
У свою чергу заступник начальника Черкаської ОВА Олександр Шамрай вручив:
Грамоту Черкаської обласної військової адміністрації і обласної ради Тетяні Скорик, директорці Черкаської СШ №28 ім. Т.Г.Шевченка;
Почесні грамоти Черкаської обласної військової адміністрації Тетяні Саєнко, директорці Черкаської ЗОШ №8 та Ірині Борісовій, завідувачці ДНЗ(ясла-садок) №78 «Джерельце».
Валерій Данилевський нагородив Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України Юлію Бевзу, вчителя історії та правознавства Черкаської СШ№20.
Після урочистої частини освітяни взяли участь у панельних дискусіях з питань реформування освіти, цифрової трансформації, управління, інклюзивного навчання, національно-патріотичного виховання та інших аспектів освіти в умовах воєнного стану.
«Сьогодні дуже важливо розвиватися і вдосконалювати свої навички. Це необхідно робити для майбутнього наших дітей. Зміни в освітньому процесі – невідворотній процес, який впливає на всю систему освіти. Наприклад, місто Черкаси за рейтингом Інформаційного освітнього ресурсу «Освіта.ua» за результатами НМТ за 2023 року займає четверте місце серед обласних центрів України. Це свідчить про те, що черкаські освітяни працюють правильно. У свою чергу, ми, як влада, підтримуємо та допомагаємо впроваджувати реформи в освіті, покращувати якість освітніх послуг», – підкреслила заступниця міського голови Анастасія Чубіна.
Джерело: офіційний сайт Черкаської міської ради

Знайшли друкарську помилку? Виділіть фрагмент тексту з друкарською помилкою та натисніть Ctrl + Enter.

ТОП новини

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Останні новини