З нагоди Дня захисту дітей в Черкасах відбувся розважальний захід “Країна друзів”.
Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
Його організував Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю “Жага життя” для своїх підопічних. У Черкаському міському дитячому парку діти мали можливість не лише розважитися, а й цікаво провести час з друзями та родиною.
У програмі заходу були представлені різноманітні творчі вистави, майстер-класи, арттерапевтичні заняття та багато іншого. Наприкінці творчої програми діти отримали солодощі та подарунки.