До Дня захисту дітей, яке відзначають 1 червня, для малечі влаштували справжнє свято з аніматорами та подарунками поблизу Палацу молоді в Черкасах.
Про це інформує журналістка «ВиЧЕрпно» з місця події.
Таке святкування є вже традицією. Його організовує меценат Араік Мкртчян.
«Зараз війна, діткам і так складно, тому треба їх веселити. Потрібно показати ворогу, що ми разом і ми переможемо,- сказав Араік Мкртчян. – Дуже приємно, що завітало стільки дітей. Вони мають можливість святкувати завдяки нашим воїнам».
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_4660-1-1024x637.jpg)
Дітей розважали аніматори, їм влаштували шоу мильних бульбашок та танцювальний флешмоб.
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_4685-1024x637.jpg)
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_4817-1-1024x637.jpg)
Зазначимо, сьогодні для 28 783 дітей з Черкас завершився навчальний рік. Заступниця міського голови Анастасія Чубіна, яка також завітала на захід, зазначила, що в цілому навчальний рік минув вдало.
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_4668-2-1024x637.jpg)
«Я вітаю всіх із закінченням ще одного навчального року, бо цього чекали не лише школярі, а й вчителі. У цілому він минув вдало. Але підсумком будуть результати НМТ», – наголосила Анастасія Чубіна.
Свято завершилося традиційно батлом фарбами Холі та солодкими подарунками.
«Для дітей таке святкування — це найкращий варіант. Бо головне — їхні емоції!» – зазначила черкащанка Анна.
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_4888-1-1024x637.jpg)
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_4896-1-1024x637.jpg)
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_4836-1-1024x637.jpg)