24.6 C
Cherkasy
Вівторок, 18 Червня, 2024

У Черкаській області чотири медзаклади надають допомогу при гострому інфаркті міокарда

Популярне

Черкащани можуть отримати безоплатну допомогу при гострому інфаркті міокарда можна отримати у чотирьох медичних закладах, які мають договір з Національною службою здоров’я України.

Про це “18000” повідомили у пресслужбі НСЗУ.

Зокрема, у Черкаському обласному кардіологічному центрі, Уманській центральній районній лікарні, Третій Черкаській міській лікарні швидкої медичної допомоги та Черкаській обласній лікарні.

– Від початку 2024 року 304 жителі Черкаської області, в яких діагностували інфаркт міокарда, отримали допомогу в межах Програми медичних гарантій. Для пацієнтів ці послуги є безоплатними, медзакладам за них сплачує Національна служба здоров’я України, – говорить голова НСЗУ Наталія ГУСАК. – Дуже важливо, щоби людину з підозрою на інфаркт бригада екстреної медичної допомоги доставляла саме в той медзаклад, який уклав договір з НСЗУ. Бо в таких лікарнях є все необхідне для надання повного обсягу якісної медичної допомоги: тут екстрено проводять потрібні лабораторні та інструментальні обстеження, серед яких – ангіографічне дослідження коронарних судин.

Заклади, які уклали договір з Національною службою здоров’я на медичну допомогу при гострому інфаркті міокарда, отримують гроші за надану пацієнтам допомогу від НСЗУ за підвищеним тарифом за кожного пролікованого пацієнта чи пацієнтку:

  • 25 261 грн – за надання медичної допомоги при гострому інфаркті міокарда без проведення стентування;
  • 43 573 грн – із проведенням стентування.

Безкоштовними є послуги:

  • безперервний моніторинг стану пацієнта;
  • лабораторні дослідження у цілодобовому режимі (зокрема: клінічний та біохімічний аналізи крові, група крові і резус-фактор, коагуляційний гемостаз, глюкоза, кількісне визначення маркерів ушкодження міокарда тощо);
  • інструментальні дослідження у цілодобовому режимі (зокрема: ангіографія судин, ЕКГ, ЕХО-КГ, рентген тощо);
  • відновлення максимально можливого кровотоку;
  • своєчасне знеболення на всіх етапах діагностики та лікування;
  • забезпечення компонентами та препаратами крові;
  • забезпечення ліками, що входять до Нацпереліку, та тими, що закуповуються централізовано МОЗ або в рамках інших програм;
  • реабілітація.

Знайти медичний заклад, законтрактований з Національною службою здоров’я України на надання медичної допомоги при гострому інфаркті міокарда, можна на дашборді НСЗУ на карті місць надання послуг за договорами з деталізацією за групами послуг. Необхідно обрати область (Черкаська) та групу послуг (“Медична допомога при гострому інфаркті міокарда”).

Або телефонуйте до контакт-центру НСЗУ за номером 16-77. Оператор підкаже потрібний медзаклад.

Читайте також: Медзаклади Черкащини отримають генератори, аби працювати у випадку відключень світла.

Відеоісторії про черкащан, добірки корисностей та залаштунки життя команди “18000” – підписуйся на наш інстаграм.

ТОП новини

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Останні новини