22.1 C
Cherkasy
Субота, 22 Червня, 2024

В Черкасах відкрили Центр, де освітян навчатимуть долати стрес

Популярне

Вчитель — одна з професій, представники якої мають бути стійкими до стресу та без напруги реагувати на всі виклики професійної діяльності. У Черкасах 22 травня відкрили Центр стресостійкості для педагогічних працівників, де навчатимуть педагогів правильно реагувати на стресові ситуації та берегти своє психічне здоров’я.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської міської ради.

Центр стресостійкості педагогічних працівників відкрили на базі Центру професійного розвитку педагогічних працівників м.Черкаси.

https://chmr.gov.ua/ua/newsread.php?view=24185&s=1&s1=17 У новому центрі проводитимуть тренінги, майстер-класи, семінари та воркшопи для освітян аби розвинути у них стресостійкість, емоційний інтелект та навички самоорганізації. Тут можна буде отримати індивідуальну консультацію та допомогу від психолога. Заняття проводитиме команда фахівців, яка пройшла підготовку у спеціалістів Ізраїльської Коаліції по роботі з Травмою. https://chmr.gov.ua/ua/newsread.php?view=24185&s=1&s1=17

Участь у відкритті Центру взяла профільна заступниця міського голови Анастасія Чубіна, директор департаменту освіти та гуманітарної політики Богдан Бєлов та його заступниця-начальниця управління освіти Надія Євчак.

https://chmr.gov.ua/ua/newsread.php?view=24185&s=1&s1=17 https://chmr.gov.ua/ua/newsread.php?view=24185&s=1&s1=17

Знайшли друкарську помилку? Виділіть фрагмент тексту з друкарською помилкою та натисніть Ctrl + Enter.

ТОП новини

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Останні новини