Традиційне шкільне свято під назвою “День подяки” відбулося в Черкаській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №28 імені Тараса Григоровича Шевченка.
Про це повідомили в пресслужбі Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.
Це свято стало підсумком досягнень у навчанні, спорті, мистецтві, музиці, танцях та інших сферах за 2023-2024 навчальний рік, де кожен в шкільній спільноті віддавав свої зусилля, щоб досягти поставлених цілей та перемог.
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/424596565_1081962933467449_4396589771958336563_n-1024x683.jpeg)
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/443695627_1081962943467448_3665318440198730942_n-1024x683.jpeg)
Сьогодні присутні зібралися, щоб ще раз висловити свою вдячність учням, вчителям, батькам, друзям школи, меценатам, партнерам за їхній внесок у знання, розвиток лідерських якостей, наукові дослідження, розуміння, підтримку та цінні поради.
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/441066211_1081962986800777_500407002912710445_n-1024x683.jpeg)
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/441156073_1081962960134113_7311467219080618943_n-1024x683.jpeg)
Також до свята долучилися й заступниця міського голови Анастасія Чубіна й депутат Черкаської міської ради Араік Мкртчян.
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/441470989_1081962993467443_8704859608857201582_n-1024x683.jpeg)
«Старанність, працелюбність та наполегливість – це все допомагає нашим учням здобувати нагороди міжнародного та всеукраїнського рівнів. Кожна їхня перемога є відображенням великої праці та відданості своєму захопленню. Пишаємось та бажаємо ще більше звершень та перемог у майбутньому», — відзначила Анастасія Чубіна.
На завершення свята на школярів чекали рухливі ігри на свіжому повітрі під час яких вони мали змогу поспілкуватися, розважитися та підтримати один одного.