38-річну уманчанку засудили за шахрайство та легалізацію майна, одержаного злочинним шляхом.
Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.
Уманчанка використала підроблені документи, надавши їх державному реєстратору, аби отримати у приватну власність земельну ділянку. Вартість ділянки становила понад 240 тисяч гривень, а площа — 0,0391 га. Відомо, що ця ділянка розташована у районі паломництва в м. Умань. Надалі жінка відчужила ділянку іноземцеві.
Під час судового розгляду обвинувачена у повному обсязі визнала свою винуватість. Суд призначив їй покарання у вигляді чотири роки позбавлення волі з іспитовим строком на один рік.