Артем Бодяго — так звали молодого захисника з Черкас, якого сьогодні провели в останню путь.
Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
Артем Романович народився у Черкасах, закінчив «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітню школу І-ІІ ступенів №36» імені Героїв-прикордонників. Після дев’ятого класу він вступив до Черкаського політехнічного технікуму.
Призваний військовою частиною у 2021 році та проходив військову службу за контрактом. Служив на посаді інспектора прикордонної служби 3 категорії помічник гранатометника третього відділення інспекторів прикордонної служби.
Вірний військовій присязі, Артем помер від чисельних поранень, отриманих на Луганщині. Воїну було 22 роки.
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/443718014_890264426241396_1290389740611348766_n-794x1024.jpeg)
Захищаючи Україну від російських окупантів, під час виконання бойового завдання, загинув Герой — старший сержант Віталій Герольд.