Уманські поліціянти затримали 25-річного уманчанина, який пограбував на вулиці 62-річну жінку.
Про це повідомили в пресслужбі Поліції Черкащини.
До уманських поліціянтів за допомогою звернулася 62-річна місцева жителька, яка повідомила, що невідомий чоловік на вулиці Костельній відібрав з рук мобільний телефон і втік. Працівники кримінальної поліції провели оперативно-розшукові заходи та встановили правопорушника.
25-річного мешканця Уманського району затримали та повідомили про підозру. Невдовзі суд обере запобіжний захід. Наразі фігуранту загрожує до десяти років ув’язнення.