33 C
Cherkasy
П’ятниця, 12 Липня, 2024

“Всі борги реструктуризуються. Головне, щоб споживач мав намір оплатити”, – Черкасиенергозбут про боржників за електрику (ВІДЕО)

Популярне

Про стан заборгованості за електропостачання та як реструктурувати борг під час ефіру в студії “ВиЧЕрпно” розповів начальник Черкаського центру обслуговування споживачів ТОВ “Черкасиенергозбут” Владислав Лукʼяненко.

Нагадаємо, 29 грудня 2023 року Кабінет міністрів України скасував заборону на припинення житлово-комунальних послуг, нарахування штрафів та пені, а також на стягнення заборгованості населення за житлово-комунальні послуги.

Начальник зазначає, що сьогодні низку споживачів продовжують відключати від електропостачання. Це зумовлено тим, що користувачі несвоєчасно звертаються до “Черкасиенергозбут” та не приділяють увагу платіжкам.

Зокрема, Владислав Лукʼяненко радить насамперед врегулювати договірні відносини:

“Виходить так, що споживачі, з якими в нас укладені договори, й ті особи, що проживають в цих домоволодіннях — це різні люди. Так громадяни купують квартиру, але несвоєчасно займаються документами (укладання договорів, надання контактних номерів телефонів)”.

За словами Владислава Лук’яненка, підприємство максимально спростило користувачам доступ до їхніх послуг. Зокрема, у Товаристві надсилають споживачам смс-повідомлення. Також існує електронний кабінет, де кожен може переглянути всі оплати, виписки, покази лічильника та сформувати квитанцію.

“У нас також є звʼязок з банками. Ми надаємо інформацію по сумах, які споживачам треба оплатити. Наразі багато банків надають цікаву послугу — фіксовані платежі”, — ділиться начальник центру.

Тож, наголошує Владислав Лукʼяненко, вони роблять усе можливе, щоб споживачі, зокрема, й ті, які мають заборгованість, отримали повну й всебічну інформацію від товариства, адже вони не зацікавлені у відключеннях людей від електропостачання:

“Ми спілкуємося зі споживачами, йдемо на реструктуризацію, але споживач повинен теж врегулювати договірні відносини”, — повідомив Владислав.

Зауважимо, що якщо споживачеві відключають електроенергію, а потім заново хочуть відновити постачання, то за послугу підключення потрібно заплатити ще від 800 грн до 2500 грн.

“Всі борги реструктуризуються. Головне, щоб споживач звернувся й мав намір оплатити. Важливо зауважити, що це не відтермінування, а розбивання боргу”, — наголосив Владислав Лукʼяненко.

Соціально незахищеним громадянам, у яких є заборгованість, але вони претендують на пільги та субсидії, начальник також радить завітати до Товариства й укласти договір реструктуризації. Тоді споживач може подати пакет документів для застосування пільги. Це дасть можливість споживачу вийти з боргової ями й врегулювати всі фінансові питання.

“Якщо споживач бачить, що у нього є неврегульована заборгованість, йому слід зателефонувати до “Черкасиенергозбуту” або приїхати до нас. Ми допоможемо розібратися з питанням, чому так виникло”, — підсумував Владислав Лукʼяненко.

Більше інформації Ви можете дізнатися з відео:

Владислав Лукʼяненко та Ірина Казакова в студії

Читайте також: На обліку в Черкасах перебувають понад півтори тисячі постраждалих унаслідок Чорнобильської катастрофи

Запис “Всі борги реструктуризуються. Головне, щоб споживач мав намір оплатити”, – Черкасиенергозбут про боржників за електрику (ВІДЕО) вперше з'явилася Видання Вичерпно.

ТОП новини

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Останні новини