Завтра, 28 травня, у Жашкові останнім шляхом проведуть загиблого захисника Миколу Швеця.
Про це повідомили в пресслужбі Жашківської територіальної громади.
У Жашкові закликають о 10:00 зустріти Героя “живим” коридором від автостанції вулицями Захисників України, Шевченка, Лікарняна, Польова та Пантелейфмона Куліша до будинку, де проживав Микола Володимирович.
Об 11:00 відбудеться заупокійна служба за воїном, а близько 11:40 траурна процесія вирушить до центрального кладовища. У цей час земляка також проводжатимуть “живим” коридором пам’яті вулицями Польова, Лікарняна, Перемоги, Вокзальна та Княгині Ольги.
Нагадаємо, Смілянська громада провела в останню путь 51-річного захисника Олександра Поліщука.