На війні загинув захисник з Черкащини — Віталій Верета.
Про це повідомили в пресслужбі Звенигородської міської ради.
Завтра, 8 травня, жителів Звенигородщини закликають попрощатися із захисником, командиром танкової роти танкового батальйону, жителем смт. Єрки — Віталієм Веретою.
Живий коридор створюватимуть о 8:30. Маршрут: районна лікарня — вул. Героїв Небесної Сотні — проспект Шевченка — вул.Шевченка — вул. Б.Хмельницького — смт. Єрки.
Загинув Герой під час виконання бойового завдання 26 липня 2023 року в Запорізькій області.
Нагадаємо, що у Кривому Розі поховали черкащанина, який загинув два роки тому під час боїв у Маріуполі.