У Черкасах Український Червоний Хрест за підтримки Cruz Roja Española організував зустріч у межах проєкту «Перезавантаження: розширення можливостей для працевлаштування» з керівниками закладів освіти та представниками центрів зайнятості Черкаської області.
Про це повідомила керівниця в Черкаській області організації Товариства Червоного Хреста України.
Мета зустрічі під назвою «Перезавантаження — новий початок на новому місці» — обговорення реалізації проєкту, який дозволить людям стати більш потрібними кандидатами та легше знайти нову роботу. Також Черкаська обласна організація Товариства Червоного Хреста України під час зустрічі уклала договори з навчальними закладами щодо курсів за визначеним переліком професій.
У межах події учасникам проєкту вручили навчальні ваучери за напрямками:
- «Водій категорії В»;
- «Кухар-Кондитер»;
- «Інтенсив англійської мови»;
- «Перукарська майстерність»;
- «Візажист»;
- «Косметологія».
Це новий етап розвитку та соціальної адаптації життя людей, які опинилися в складному становищі та знаходяться в пошуку роботи.
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/440959779_1878462265950641_942152577386013914_n-1024x682.jpeg)
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/440961152_1878462192617315_2174236332194169745_n-1024x682.jpeg)
«Перезавантаження: розширення можливостей для працевлаштування» дає можливість людям підвищити кваліфікацію, освоїти нову професію чи отримати кошти на відкриття бізнесу за власним проєктом. Він спрямований на підтримку людей з внутрішньою переміщених осіб, багатодітних сімей, ветеранів війни та їх родин та людям з інвалідністю. Важливою в реалізації проєкту є підтримка закордонних партнерів, які сприяють підтримці людей, що опинилися у складних життєвих обставинах.
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/440753115_1878462212617313_4524868718135199113_n-1024x682.jpeg)
Для участі в проєкті, заповнюйте реєстраційну форму або звертайтесь за номером: +38 096 309 88 73.
“Якщо ви знаходитесь в пошуку роботи та потребуєте підтримки — ми поруч”, — йдеться в повідомленні.