18.4 C
Cherkasy
Вівторок, 18 Червня, 2024

Умєров створив аудиторський комітет у Міноборони, в якому працюватимуть представники НАТО

Популярне

При Міністерстві оборони України створили новий координаційний дорадчий орган для Департаменту внутрішнього аудиту – Аудиторський комітет. Наказ про його створення підписав міністр оборони України Рустем Умєров.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Міноборони.

У відомстві зазначають, що комітет є однією зі складових нової моделі реформи фінансового контролю. До складу комітету входять сертифіковані внутрішні аудитори із держав-членів НАТО та України з багаторічним досвідом надання послуг із внутрішнього аудиту.

Аудиторський комітет створили для консультацій та розгляду питань, пов’язаних із провадженням діяльності з внутрішнього аудиту, підготовки рекомендацій щодо вдосконалення його роботи в Міноборони. Він підсилюватиме функцію внутрішнього аудиту, й водночас буде органом, який розбудовуватиме його функціонал.

До складу аудиторського комітету Міноборони увійшли:

  • Франсуа Готьє – керівник Служби зовнішнього нагляду штаб-квартири НАТО;
  • Джозеф Інгігнолі – аналітик/оцінювач наглядових програм Офісу Генерального інспектора Департаменту оборони США;
  • Джон Чесшир – керівник компанії з внутрішнього аудиту JC Audit Training Ltd, член міжнародного інституту внутрішніх аудиторів;
  • Манфред ван Кестерен – міжнародний експерт з державного внутрішнього фінансового контролю в рамках програми EU4PFM в Україні;
  • Руслана Рудницька – українська експертка національних та міжнародних проєктів під егідою Мінфінансів та Рахункової палати.

Також до аудиторського комітету увійшли заступник міністра оборони Юрій Джигир та держсекретар Міноборони Людмила Дараган.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

ТОП новини

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Останні новини