21.7 C
Cherkasy
Вівторок, 25 Червня, 2024

Дані військового квитка не збігаються з «Оберігом». Що загрожує чоловікам

Популярне

У випадку, якщо інформація, зазначена у військово-обліковому документі (ВОД) на бланку, не відповідає відомостям у реєстрі «Оберіг», він вважатиметься недійсним. Це дає підставу співробітникам ТЦК доставити військовозобов’язаного до військкомату для уточнення даних, пише «Судово-юридична газета».

Зазначається, що якщо відомості, вказані у графах 1-5, 13 та 14 військово-облікового документа на бланку, мають розбіжності з даними, що містяться у реєстрі «Оберіг», він вважається недійсним. Про це йдеться у постанові Кабміну №559, яка набула чинності 18 травня і затверджує нову форму ВОД.

Перевірка відповідності даних, вказаних у ВОД на бланку, відомостям, які містяться в реєстрі «Оберіг» здійснюється через:

  • електронний кабінет призовника, військовозобов’язаного, резервіста;
  • районний (міський) ТЦК або його відділ (орган СБУ, розвідувальний орган).

Згідно з додатком до постанови уряду, у графі 1 вказується належність до військового обов’язку (призовник, військовозобов’язаний, резервіст). Якщо громадянина України виключили з військового обліку, вказується інша категорія військового обліку, з якої він був виключений.

Графа 2 містить номер картки платника податків, у разі його відсутності – серію та номер паспорта. Водночас графа 3 для військовозобов’язаних та резервістів містить інформацію про склад відповідно до положень статті 5 Закону «Про військовий обов’язок і військову службу» (рядовий, сержантський і старшинський, офіцерський), для призовників – не заповнюється.

Якщо буде виявлено розбіжності ВОД з військово-обліковими даними реєстру «Оберіг», старший групи оповіщення пропонує резервісту або військовозобов’язаному прибути до ТЦК для уточнення персональних даних. З цією метою особі оформляється та вручається повістка. У разі відмови прослідувати до ТЦК поліцейський, який входить до складу групи оповіщення, проводить адміністративне затримання та доставлення громадянина до військкомату.

Читайте також: Оновлення даних в ТЦК: нардеп пропонує продовжити терміни

ТОП новини

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Останні новини