"Мадяр" підтвердив: після роботи СБС "втомилася" головна електропідстанція окупованого Севастополя<p>Вночі 24 червня, підтвердили у СБС, відпрацьовано по головній електропідстанції Севастополя, яка розподіляє генерацію Балаклавської ТЕС. Також за ніч відпрацьовано 48 військових цілей на півдні.</p>
Джерело: unn.ua