18.4 C
Cherkasy
Вівторок, 18 Червня, 2024

Доведеться приймати складні рішення: РФ посилила наступ на Донбасі, — ISW

Популярне

Воєнний фокус Російсько-українська війна Битва за Донбас Бої за Бахмут: останні новини Доведеться приймати складні рішення: РФ посилила наступ на Донбасі, — ISW

ЗС РФ, війна в Україні, армія Росії, артилерія, артилеристи, гармата, постріл, гаубиця
Фото: РИА Новости | На Бахмутському напрямку зріс темп наступу ЗС РФ

На думку американських аналітиків, невизначеність щодо військової допомоги з боку США створює додаткові виклики для Сил оборони України, які змушені ухвалювати рішення щодо пріоритетів в обороні та контрнаступальних операціях без необхідної підтримки.

Related video

Збройні сили Російської Федерації посилили темп наступальних операцій на всьому театрі військових дій в Україні. Невизначеність щодо військової допомоги з боку США створює додаткові виклики для українських сил, які змушені ухвалювати рішення щодо пріоритетів в обороні та контрнаступальних операціях без необхідної підтримки. Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW) від 7 квітня.

Так, за даними аналітиків, 4 квітня російські війська провели механізовану атаку в напрямку Часова Яру силами приблизно посиленої роти. На думку ISW, російські військові успішно пом'якшують можливі втрати в живій силі та матеріальних ресурсах. Це ставить під сумнів здатність України ефективно контролювати ситуацію без підтримки з боку Заходу. Затримки в наданні військової допомоги з боку Заходу призвели до того, що українські військові змушені скорочувати витрати на матеріальні засоби та ухвалювати складні рішення щодо пріоритетів в обороні.

Президент України Володимир Зеленський і високопоставлені українські військові чиновники попередили, що відсутність підтримки з боку Заходу "змушують Україну поступатися ініціативою на полі бою Россі" і залишає країну вразливою перед можливими наступальними діями ЗС РФ.

Невизначеність щодо військової допомоги з боку США створює додаткові виклики для українських сил, які змушені ухвалювати рішення про пріоритети в обороні та контрнаступальних операціях без необхідної підтримки.

"ISW продовжує оцінювати, що затримки в наданні західної військової допомоги змушують українських військових скорочувати витрати на матеріальні засоби, і що українські сили, ймовірно, повинні ухвалювати важкі рішення щодо пріоритетності певних аспектів своєї оборони на шкоду боротьбі за ініціативу з обмеження російського військового потенціалу або плануванню майбутніх контрнаступальних операцій, оскільки в США тривають затяжні дебати про військову допомогу", — резюмують аналітики.

Нагадаємо, 7 квітня повідомлялося, що керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов схарактеризував ситуацію на фронті як "складну, але контрольовану". За його словами, ЗС РФ наприкінці весни перейдуть до наступальних дій. Ворог зосередить сили на місті Часів Яр у Донецькій області

Раніше, 6 квітня, головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський запевнив, що Часів Яр залишається під контролем українських військових, а всі спроби противника прорватися в місто зазнали невдачі.

ТОП новини

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Останні новини