14.8 C
Cherkasy
Вівторок, 25 Червня, 2024

Електронний кабінет військовозобов’язаного: чи може він замінити візит до ТЦК

Популярне

Діджитал Російсько-українська війна Посилення мобілізації в Україні Електронний кабінет військовозобов'язаного: чи може він замінити візит до ТЦК

війна в україні, мобілізація в україні, електронний кабінет військовозобов'язаного
Фото: Getty Images

Українські чоловіки, які перебувають за кордоном, можуть оновити дані у е-кабінеті військовозобов'язаного без обов'язку повернення в країну. Таким чином людина виконає вимогу закону.

Related video

Електронний кабінет військовозобов'язаного, законопроєкт про створення якого нещоданно підписав президент України Володимир Зеленський, необхідний для того, щоб оновити дані. Він є фактично альтернативою походу до військкомату. Про це в коментарі OBOZ.UA сказав народний депутат України, член Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський.

За його словами, українські чоловіки, які перебувають за кордоном, можуть оновити дані у е-кабінеті військовозобов'язаного без обов'язку повернення в країну. Таким чином людина виконає вимогу закону.

Важливо Мобілізація в Україні: в Міноборони назвали основні переваги е-кабінету призовника

"Електронний кабінет на даний момент є добровільним, це є альтернативою фізичного приходу до ТЦК СП для оновлення даних, людина дистанційно з будь-якого місця України чи світу навіть, якщо ми говоримо про перебування за кордоном, може актуалізувати свої дані і вона виконає вимогу закону", – зазначив Веніславський.

Він додав, що Міноборони України та ТЦК зацікавлені в тому, аби кожен військовозобов’язаний мав електронний кабінет, але поки ця процедура добровільна.

"Ми з представниками Міністерства оборони говорили, що держава має, фактично, також долучитися до створення цих електронних кабінетів для кожного військовозобов'язаного, щоб вся база була вже оцифрована. Якщо людина прийде оновлювати свої персональні дані, то це теж є один з елементів формування електронної бази даних військовозобов’язаних, призовників і резервістів, закон про який вже діє 10 років", – сказав депутат.

Нагадаємо, що 3 квітня Зеленський підписав закон законопроєкт, який передбачає створення електронного кабінета військовозобов'язаного. Українцям не треба буде приносити ксерокопії документів до ТЦК, можна буде будь-звідки через свій кабінет оновити дані або перевірити ті, які вже є у реєстрі.

ТОП новини

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Останні новини