14.8 C
Cherkasy
Вівторок, 25 Червня, 2024

Ішов пішки з Донеччини на Полтавщину: дідусь вибрався з Торського разом з коровами і собаками

Популярне

Воєнний фокус Російсько-українська війна Ішов пішки з Донеччини на Полтавщину: дідусь вибрався з Торського разом з коровами і собаками

новини харкова, новини полтавщини, новини донеччини, торське, евакуація, корови, пенсіонер
Пенсіонер з коровами

Чоловік не міг залишити своїх тварин в селі, яке розташоване неподалік лінії бойових дій. Він здолав понад 60 км, до того, як його помітили військові.

Related video

Житель села Торське Донецької області вирішив самостійно евакуюватися. Він прихопив із собою трьох своїх корів і собак і вирушив в бік Полтавщини. Про цей випадок розповіли в зоозахисній організації UAnimals.

"Така історія евакуації у нас, певно, вперше. Просто зараз евакуюємо дідуся з трьома коровами та собаками. Він не міг залишити своїх тварин і йшов разом із ними пішки з Торського в Донецькій області аж на Полтавщину", — розповіли зоозахисники.

На Полтавщині у чоловіка колись були рідні. Із речей зі собою — невелика сумка. Решту довелося викинути, бо зламався возик.

Зазначається, що чоловікові 70 років і він здолав понад 60 кілометрів, коли його помітила військовослужбовиця біля Ізюма на Харківщині. Вона дала чоловікові воду та їжу, і попросила допомоги у фонду "Землячки", який допомагає військовослужбовицям. У Фонді своєю чергою звернулися по допомогу до UAnimals.

Команда UAnimals перехопила дідуся з коровами поблизу Ізюма на Харківщині, де він спинився перепочити.

Фонд "Землячки" знайшов для чоловіка та його тварин будинок на Полтавщині.

"Спочатку туди відвезли двох корів — Муху та Зойку, а тоді повернулися за самим Володимиром, третьою коровою Малою і собакою Жориком. Ця історія розчулює до сліз. Ми хочемо подякувати кожній людині, яка не кидає своїх тварин", — зазначили в UAnimals.

Нагадаємо, що 65-річний житель Чернігівської області Володимир Бобок намагався стати частиною 3-ї ОШБр, адже не може просто так дивитися на те, як чоловіки призовного віку ухиляються від служби.

ТОП новини

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Останні новини