20.2 C
Cherkasy
Четвер, 23 Травня, 2024

“Розмелює його на друзки”: у РФ знайшли новий спосіб боротися з БПЛА “Баба Яга” (відео)

Популярне

Діджитал Російсько-українська війна "Розмелює його на друзки": у РФ знайшли новий спосіб боротися з БПЛА "Баба Яга" (відео)

Дрон, Баба Яга, БПЛА, безпілотник, фото
Фото: Скриншот | Росіяни показали, як тарянять дрон типу "Баба Яга" дроном Mavic

Окупанти намагаються таранити українські безпілотники "Баба Яга" дронами Mavic, а також хочуть використати для їхнього перехоплення FPV-дрони з мотузкою і воланчиком.

Related video

У Російській Федерації показали, як БПЛА Mavic таранить безпілотний апарат типу "Баба Яга", а також запропонували використовувати проти українських коптерів FPV-дрони, оснащені мотузкою і воланчиком для бадмінтону. Про це пише російський Telegram-канал "Разработчик БПЛА".

Автор каналу зазначає, що таранити безпілотники "Баба Яга" за допомогою дронів Mavic — не дуже вигідно, оскільки вартість останніх занадто висока. Крім того, навіть успішний таран не гарантує знищення цілі. Безпілотники "Баба Яга" досить-таки міцні і деякі з них здатні літати навіть після втрати одного пропелера, зокрема якщо у БПЛА вісім моторів.

Важливо "Ніщо не може врятувати": чому українські БПЛА "Баба Яга" наводять жах на ЗС РФ, — Forbes

"Мавік" крихкий і "Яга" розмелює його на друзки", — йдеться в джерелі.

Як альтернативу росіяни пропонують підвісити під Mavic сітку або мотузку, зазначивши, що цей спосіб згодиться тільки для цілеспрямованого "полювання" на "Бабу Ягу". Також пропонується прив'язати до FPV-дрона мотузку з воланчиком для бадмінтону на кінці. Кінець шнура має кріпиться до чеки заряду, щоб його висмикування призвело до підриву FPV. Завдання воланчика — щоб дрон сам втягнув шнур у пропелери потоком, що втікає.

На думку окупантів, підрив гранати ВОГ, навіть за два метри від БПЛА "Баба Яга" Яги з високою часткою ймовірності призведе до його знищення.

Mavic таранить дрон типу "Баба Яга"

Нагадаємо, російська організація "Проект Архангел" також показала дрон DJI Mavic з пристроєм, що скидає сітку для перехоплення дронів "Баба Яга". За словами росіян, сіткомет є багаторазовим, після використання потрібно замінити лише сітку і піропатрон.

У Росії також стверджують, що у ЗС РФ є власні важкі гексакоптери типу "Баба Яга". OSINT-аналітики проаналізували фото апарата і звернули увагу на незвичайний захист антени супутникової навігації.

ТОП новини

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Останні новини