16.3 C
Cherkasy
Понеділок, 17 Червня, 2024

“Вибір зроблено на користь Путіна”: прем’єр Угорщини Орбан поводиться як агент РФ, — ЗМІ

Популярне

Політика Російсько-українська війна "Вибір зроблено на користь Путіна": прем'єр Угорщини Орбан поводиться як агент РФ, — ЗМІ

Віктор Орбан, Угорщина, прем'єр-міністр, фото
Фото: Getty Images | Віктор Орбан

За словами журналіста Ніколаса Буссе, дії Орбана більше не можна повністю пояснити внутрішньополітичними мотивами. Тут ідеться про світогляд.

Related video

Блокади, за допомогою яких уряд Угорщини неодноразово перешкоджає політиці ЄС, мають систематичний характер. Про це в матеріалі для Frankfurter Allgemeine Zeitung журналіст Ніколас Буссе

За його словами, прем'єр-міністр Віктор Орбан поводиться в Брюсселі як російський агент.

У матеріалі йдеться, що дії Орбана більше не можна повністю пояснити внутрішньополітичними мотивами. Так, йдеться про світогляд.

"Орбан зробив свій вибір у конфлікті між захопленою демократією, яка, звичайно, не бездоганна, але орієнтована на Європу, та агресивною, імперіалістичною автократією. Той факт, що вибір зроблено на користь Путіна, викликає лише подив на тлі угорської історії", — написав Буссе.

Він зазначив, що інші країни Європейського Союзу нічого не можуть із цим зробити, враховуючи поточну договірну ситуацію. Журналіст вважає, що Європейській Раді потрібно перестати займатися проблемами Угорщини на кожному засіданні.

Повідомляється, що багато чого з того, що необхідно для підтримки Києва, включно з постачанням зброї, також може бути організовано у двосторонньому порядку або в групах однодумців.

"Це, безумовно, традиція об'єднання Європи", — сказано в матеріалі.

Буссе зазначив, що зараз для Європи важливо зупинити Росію. Для цього участь Угорщини необов'язкова.

Раніше повідомлялося, що прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан сумнівається, що РФ нападе на Європу. Політик заявив, що у РФ немає сил воювати з НАТО. Але припустив, що зіткнення неминуче, якщо ЄС продовжить підтримувати Україну.

ТОП новини

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Останні новини