29.2 C
Cherkasy
Вівторок, 16 Липня, 2024

“Зробити перерву і потім продовжити”: Орбан запропонував Зеленському перемир’я з Росією (відео)

Популярне

Політика Російсько-українська війна Переговори України та Росії щодо припинення війни "Зробити перерву і потім продовжити": Орбан запропонував Зеленському перемир'я з Росією (відео)

Переговори президента України та прем'єра Угорщини
Фото: Telegram / Андрій Єрмак | Прем'єр-міністр Угорщини запропонував Україні перемир'я з Росією

За словами угорського прем'єра, мирні ініціативи українського президента високо цінуються в Будапешті, проте вони вимагають багато часу. У зв'язку з цим політик запропонував Києву піти іншим шляхом.

Related video

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, який уперше за багато років прибув до Києва, запропонував українському президенту Володимиру Зеленському припинення вогню. Про це стало відомо під час пресконференції політиків.

За його словами, наступні півроку Угорщина головуватиме в Раді ЄС і Будапешт має намір приділити особливу увагу темі миру. Це і є однією з причин, чому політик прибув саме до Києва.

"Війна, в якій ви зараз живете, дуже інтенсивно впливає і на безпеку Європи. Ми дуже високо цінуємо всі ініціативи пана президента Зеленського заради досягнення миру. Ці ініціативи потребують багато часу", — заявив Віктор Орбан.

Угорський прем'єр-міністр окремо додав, що через правила міжнародної дипломатії такі мирні ініціативи вкрай ускладнені, тому закликав Київ подумати про інший варіант розвитку подій. Водночас політик під час пресконференції зазначив, що вдячний українському президенту за його думку щодо цього питання.

"І я попросив пана президента подумати про те, чи не можна трохи інакше піти. Зробити перерву і потім продовжити, почати переговори", — підсумував Віктор Орбан.

Пізніше на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook з приводу переговорів з угорським прем'єр-міністром висловився і Володимир Зеленський. За його словами, їм вдалося обговорити питання сусідських відносин: торгівлю, співпрацю, а також інфраструктурні та енергетичні питання.

"Загалом зміст нашого діалогу з усіх сьогоднішніх питань може стати основою для нового двостороннього документа між нашими державами – документа, який буде регулювати всі наші взаємовідносини, який буде заснований на дзеркальному підході до двосторонніх відносин між Україною та Угорщиною і який дозволить нашим народам користуватись усіма благами єдності в Європі", — заявив український президент.

Нагадаємо, 2 липня повідомлялося, що Віктор Орбан анонсував перші кроки для завершення війни в Україні. За словами угорського прем'єр-міністра, Будапешт має намір зробити свій внесок у те, щоб протистояння підійшло до завершення. Крім того політик переконаний, що американці та росіяни колись домовляться і ЄС потрібно підготуватися до цього.

ТОП новини

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Останні новини