30 C
Cherkasy
Субота, 13 Липня, 2024

Проєкт “таємний покупець”: органи Пенсійного фонду перевірять на клієнтоорієнтованість

Популярне

Мінсоцполітики та ПФУ запускають проєкт “таємний покупець” у відділеннях Пенсійного фонду по країні. Це робиться з метою підвищення зручності, ефективності та клієнтоорієнтованості роботи відділень Фонду України.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства соціальної політики.

Цей проєкт дозволить виявити системні недоліки, що існують в обслуговуванні громадян у відділеннях ПФУ, та, завдяки цьому, – переглянути, оптимізувати та вдосконалити процедури роботи Фонду.

Кінцева мета проєкту – забезпечити, аби громадянам, які звертаються до відділень ПФУ, було зручно та комфортно отримувати відповідні послуги, а рівень клієнтського сервісу був якомога вищим.

Важливими партнерами, які погодились взяти на себе реалізацію цього проєкту за всебічної підтримки Мінсоцполітики, виступили УВКБ ООН, Агентство ООН у справах біженців та БФ «Право на захист».

Щоб забезпечити комплексний збір даних, моніторинг охопить 84 сервісних центри у 20 областях країни та Києві. Також буде проведено опитування отримувачів послуг ПФУ. Зокрема, планується проанкетувати до 300 осіб у 20 регіонах щодо різних аспектів роботи Фонду. Окрім призначення пенсій та надання субсидій, опитування стосуватиметься процедури підтвердження особи, використання онлайн-сервісів, доступу до державних соціальних виплат та ін.

Усі отримані висновки будуть консолідовані й проаналізовані. Вони допоможуть оцінити рівень доступності послуг, «клієнтоорієнтованості» органів ПФУ та задоволеності отриманими адміністративними послугами та сформулювати практичні рекомендації для покращення роботи сервісних центрів.

Читайте також: Що думають Че: наскільки черкасці знають головний закон України?

Запис Проєкт “таємний покупець”: органи Пенсійного фонду перевірять на клієнтоорієнтованість вперше з'явилася Видання Вичерпно.

ТОП новини

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Останні новини