Івана Рибачука, який загинув восени 2022 року на Харківщині, посмертно нагородили орденом “За мужність” ІІІ ступеня.
Про це повідомили в пресслужбі Звенигородської міської ради.
Захисник був мобілізований до Збройних Сил у перші дні російської навали. Молодший сержант Рибачук воював у складі окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького як командир розвідувального відділення.
Загинув Герой 11 вересня 2022 року.
Згідно з Указом Президента України, Івана Рибачука, а також ще чотирьох загиблих захисників із сусідніх громад, відзначили нагородами посмертно.
![](https://vycherpno.ck.ua/wp-content/uploads/2024/04/image.psd-16.png)
Відомо, що вручали їх родинам загиблих на урочистій церемонії начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець та начальник Звенигородської районної військової адміністрації Юрій Піковський.