20.2 C
Cherkasy
Четвер, 23 Травня, 2024

Діви та Скорпіони: число місяця для всіх знаків Зодіаку в травні 2024. Таро-прогноз

Популярне

Стиль життя Діви та Скорпіони: число місяця для всіх знаків Зодіаку в травні 2024. Таро-прогноз

Обчислюємо щасливчиків місяця за старшими арканами Таро. Обчислюємо ключовий аркан травня 2024.

Лідія Новоселецька Лідія Новоселецька Редактор eye 3

Число місяця для всіх знаків Зодіаку в травні 2024. Таро-прогноз
Фото: колаж Фокус | Число місяця для всіх знаків Зодіаку в травні 2024. Таро-прогноз

Related video

Система Таро безпосередньо пов'язана з системою нумерології та астрології. Саме тому на кожному аркані карт ми бачимо число цього аркана, яке, безумовно, містить у собі важливі смисли для тих, хто ставить запитання. Навіть у випадках, коли таролог не пояснює суть числа аркана, ця інформація буває важлива не менше, ніж значення карти. До слова, кожен знак зодіаку також має свій числовий аркан у Таро, як і актуальний місяць для кожного представника знака: у періоді закладено послання, які можна "прочитати" через цифри. І так, розбираємося, кому зі знаків Зодіакального кола, випаде щасливе число в травні 2024 року на Таро.

Овен

Fullscreen
Число місяця для Овнів у травні 2024: Таро-прогноз

Овнам випадає аркан Мир — число аркана — 21. Завершення, перехід на новий рівень, квантовий стрибок. Для Овнів період буде важливим і основоположним. Навіть те, що вам здається неважливим — може мати істотний вплив на події вашого майбутнього. Зараз і закладається фундамент великих подій.

Телець

Fullscreen
Число місяця для Тельців у травні 2024: Таро-прогноз

Тельцям випав аркан Диявол — число 15, і це багато про що! По-перше, вас спокушатимуть і провокуватимуть. Тут важливо не піддаватися на такі провокації і проходити ці випробування з честю. По-друге, ви можете відчути на собі тиск або маніпуляції з боку тих, на кого у вас впливу якраз не буде. По-третє, вам слід переглянути деякі свої переконання: можливо, ви часто прямуєте не туди.

Близнюки

Fullscreen
Число місяця для Близнюків у травні 2024: Таро-прогноз

Близнюкам випадає аркан Відлюдник — 9. Звісно, замкнутість і пошуки — це зовсім не те, що вам притаманне чи сподобається. Але чомусь Таро рекомендують вам заглибитися в себе і зануритися в роздуми. Це не найбільш соціально активний місяць для представників знака.

Рак

Fullscreen
Число місяця для Раків у травні 2024: Таро-прогноз

Ракам випадає Колесо Фортуни — число 10! На вас чекають доленосні зміни, можливість узяти у свої руки кермо влади або ж навпаки — непередбачені обставини, на які буде складно вплинути. Загалом, аркан частіше трактується як позитивний, поза присутністю поруч негативних арканів, тому — Раки, зрадійте!

Лев

Fullscreen
Число місяця для Львів у травні 2024: Таро-прогноз

Левам випадає Колісниця — число 7! Рух уперед, прорив у справах. Щось закрутиться і запрацює. Усе, що гальмувало і провисало, нарешті отримає вектор і виразні перспективи. Взагалі, Колісниця — це аркан союзу між світлими і тіньовими сторонами особистості: можливо, вам вдасться ефективно взяти себе в руки і буде вам щастя!

Діва

Fullscreen
Число місяця для Дів у травні 2024: Таро-прогноз

Діви, вам випадає аркан Поміркованість — число 14. Статечність і спокій, поступове вирішення питань, уповільнення в справах. Можливо, на задумане знадобиться більше часу, але все точно рухається в потрібному руслі, просто не так швидко, як вам хотілося б.

Поміркованість так само аркан одужання. Тож багатьом представникам знака, ймовірно, вдасться вилікуватися від недуг.

Ваги

Fullscreen
Число місяця для Терезів у травні 2024: Таро-прогноз

Терези, цього разу ваш аркан — Місяць, і число 18. Ясності в травні 2024 вам, схоже, не бачити! Каламутні події, інтриги, обмани з боку близького оточення і членів сім'ї. Одним словом, Місяць — це про неясність: не найпозитивніший аркан у Таро. З хорошого — якщо пройдете період правильно — наступним буде Сонце, ймовірно ви на шляху до нього!

Скорпіон

Fullscreen
Число місяця для Скорпіонів у травні 2024: Таро-прогноз

Скорпіонам випадає аркан Маг і номер — 1! Ви візьметеся за нові справи, вам вдасться взяти під контроль важливі для вас процеси, ви навчитеся маніпулювати подіями і людьми (хоча, це ви і так добре вмієте). Аркан влади і впливу, управління всіма чотирма стихіями. Одним словом, потужний місяць для потужного знака Зодіаку.

Стрілець

Fullscreen
Число місяця для Стрільців у травні 2024: Таро-прогноз

Стрільцям випадає нульовий аркан — Дурень. Це про обнулення і несерйозність. Можливо, вам слід навчитися почати легше ставитися до багатьох процесів і навіть проблем. Що будете починати заново або доведеться повернутися на початок, тому що якісь важливі процеси були пройдені неправильно.

Козеріг

Fullscreen
Число місяця для Козерогів у травні 2024: Таро-прогноз

Козерогам випав аркан Смерть — число 13. Не варто лякатися. Це не в буквальному сенсі. Просто на вас чекають явні трансформації, зміни, які здадуться вам різкими і несподіваними. Загалом, місяць буде потужним і сильним для вас, але слід розуміти, що події будуть різкими — просто потрібно підготуватися.

Водолій

Fullscreen
Число місяця для Водоліїв у травні 2024: Таро-прогноз

Водоліям випав аркан Закохані та число 6! Вдалі договори, союзи, перспективні знайомства, відновлення почуттів або рестарт проєктів з хорошими перспективами і зеленими горизонтами. Загалом, місяць для вас, Водолії, про домовленості і союзи. Ще для вас може постати питання вибору, як в особистих стосунках, так і в роботі.

Риби

Fullscreen
Число місяця для Риб у травні 2024: Таро-прогноз

Рибам випадає аркан Ієрофант — і число 5. На вас чекає навчання, спілкування з наставниками або людьми старшого віку. Ймовірно також проходження важливого уроку в житті або одній з ключових сфер. Не виключена також необхідність звернутися до лікаря або консультанта в робочій сфері. І ще одне значення — рішення! Можливо, вам доведеться його приймати або ж його приймуть за вас.

ТОП новини

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Останні новини